На головну > Новини > ЮНІ БАДМІНТОНІСТИ ЛЬВІВЩИНИ ПОВЕРНУЛИСЯ З ПОЛЬЩІ З НАГОРОДАМИ

ЮНІ БАДМІНТОНІСТИ ЛЬВІВЩИНИ ПОВЕРНУЛИСЯ З ПОЛЬЩІ З НАГОРОДАМИ

22 Січень 2018

З 18 до 20 січня 2018 року в польській Медиці тривав міжнародний юнацький турнір «VICTOR POLISH YOUTH 2018» з бадмінтону.   В змаганнях взяли участь близько ста спортсменів з України, Білорусі та Польщі. Змагалися молоді спортсмени у трьох вікових категоріях: до 11, до 13 та до 15 років.

Україна була представлена спортсменами Львівської, Дніпровської, Миколаївської та Одеської областей. Українці продемонстрували високий технічно-спортивний рівень, виборовши 7 золотих, 8 срібних та 18 бронзових медалей.

Львівщину представляли вихованці львівської СДЮШОР «Спартак» Шестакевич Данило, Стефанський Віктор, Чирун Олександр, Мац Данило, Мац Юстина, Полийчук Вікторія й Яковенко Юліана (тренери Гречанюк Оксана, Ціж Любов, Каратник Іван, Васільєв Владислав) та обласної ДЮСШ Длабик Ольга і Бекесевич Марко (тренер Кріль Ірина).

Львів’янам вдалося здобути одну срібну та три бронзові нагороди. У віковій групі до 13-ти років срібло у парній категорії серед дівчат здобула Вікторія Полийчук, у одиночній категорії серед хлопців третє місце посів Олександр Чирун, який також разом із Данилом Мацом завоював ще одну «бронзу» в парній категорії. Серед хлопців вікової категорії до 11 років в одиночній категорії третім місцем відзначився Данило Шестакевич.

Вітаємо юних львівських бадмінтоністів та їхніх тренерів із вдалим міжнародним виступом!