На головну > Новини > На білбордах обласного центру - найкраща спортсменка Львівщини борчиня Тетяна Кіт

22 Січень 2018

Продовжується розміщення білбордів із фотозображеннями найкращих спортсменів Львівщини за підсумками окремих місяців. Такі білборди встановлюються з ініціативи відділення НОК України у Львівській області, партнерів відділення та усієї спортивної громадськості й з’являються завдяки співпраці з інформаційними партнерами: компаніями-операторами зовнішньої реклами «Комтех-плюс» та «Комтех-аутдор».

Цього місяця львів’яни і гості обласного центру можуть побачити білборди із зображеннями найкращої спортсменки Львівщини за підсумками спортивного листопада 2017 року, майстра спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Тетяни Кіт.

Цим почесним званням Тетяна Кіт вшановано за бронзову медаль на першому чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів віком до 23 років, який відбувся у м.Бидгощ (Польща).

Титулована представниця львівської школи боротьби, майстер спорту України міжнародного класу, чинна чемпіонка Європи серед жінок віком до 23 років Тетяна Кіт, завдяки блискучій технічній підготовленості не залишила жодних шансів своїм візаві на шляху до п’єдесталу, виборовши бронзову нагороду світового чемпіонату у ваговій категорії до 58 кг.

При цьому національна жіноча збірна команда України (U-23) стала другою в командному заліку чемпіонату світу, поступившись лише спортсменкам Японії!