На головну > Новини > Триває прийом пропозицій на конкурс мікропроектів від посольства Федеративної Республіки Німеччини

17 Січень 2018

Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації інформує про старт конкурсу мікропроектів від посольства Федеративної Республіки Німеччини,  спрямованих на поліпшення базових потреб бідних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проекту.

Проект має бути реалізований громадською організацією до 15 жовтня 2018 року і тривати близько трьох місяців. Максимальна сума грантового сприяння, що надається Посольством, становить 8 000 євро. Власний внесок у проекті обов’язковий. Також дозволяється нефінансовий внесок та кошти фізичних осіб. Поточні витрати (зарплата, комунальні платежі) покриваються самостійно.

Для закупівлі товарів та обладнання необхідно додавати три комерційні пропозиції від постачальників.

Термін подання заявок до 23 лютого 2018 року.

Детальну інформацію читайте у пам’ятці проекту або за покликом:

Пам’ятка

Заява