На головну > Новини > Інформація управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації щодо постраждалих учасників всеукраїнських дитячих змагань з настільного тенісу


Інформація управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації щодо постраждалих учасників всеукраїнських дитячих змагань з настільного тенісу


17 Січень 2018


Упродовж 16-19 січня ц.р. у Львові під егідою Мінмолодьспорту України відбуваються всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед найсильніших юних спортсменів (2006 р.н. та молодших, категорія міні-кадети). Серед учасників особистих змагань - представники Львівської, Волинської, Одеської, Тернопільської, Чернівецької, Дніпровської, Хмельницької, Харківської областей та міста Києва. Загалом у двох ігрових залах Львівського ДІМП «Містопроект» та Львівської ДЮСШ № 1 змагаються 47 хлопців та 31 дівчинка. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Ігор Майовка (м. Львів).

 

Відтак відомо, що у середу, 17 січня вночі в приватній квартині будинку по вул. Залізничній у місті Львові отруїлися газом члени спортивної команди з м. Києва, з поміж яких п’ятеро юних спортсменів (двоє дівчат та троє хлопців) віком від 7 до 9 років та троє дорослих (один тренер та двоє батьків) віком 36, 40 та 44 років. Усі постраждалі були госпіталізовані в медичні заклади Львова.

 

З поміж трьох дорослих, одна людина відмовилася від госпіталізації, а двом іншим в обласній клінічній лікарні проведено сеанс гіпербаричної камери й виписано з лікарняної установи. Юні спортсмени знаходяться під спостереженням медиківу Львівській МДКЛ та Львівській ОДКЛ з легким ступенем отруєння газом й їм нічого не загрожує. Дітям проведено увесь спектр необхідної медичної допомоги, здійснено усі аналізи крові, приписано відповідний питний режим і прогнозується, що до кінця дня 17 січня вони будуть виписані з лікарень і зможуть продовжити участь у змаганнях. Разом з госпіталізованими дітьми є їхні батьки та тренери.