На головну > Новини > Україна та В'єтнам започаткували міждержавну договірно-правову базу у сфері фізичної культури та спорту


Україна та В'єтнам започаткували міждержавну договірно-правову базу у сфері фізичної культури та спорту
16 січня у Мінмолодьспорту відбулось підписання Угоди про співробітництво в сфері фізичної культури і спорту між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством культури, спорту і туризму Соціалістичної Республіки В'єтнам.

Від української сторони Угоду підписав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, від в'єтнамської сторони – Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні Нгуєн Ань Туан.

Угоду було розроблено з метою активізації українсько-в’єтнамського співробітництва у сфері фізичної культури і спорту та забезпечення необхідних правових умов для розвитку двосторонніх українсько-в'єтнамських відносин у сфері фізичної культури і спорту шляхом співробітництва державних органів, громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, федерацій з видів спорту обох країн, тощо.

Під час підписання Міністр молоді та спорту Ігор Жданов наголосив, що ця Угода стане важливою віхою розвитку українсько-в’єтнамських відносин тазапросив в’єтнамських спортсменів приїжджати в Україну для тренувань на спортивних базах України.

 

dsmsu.gov.ua