На головну > Новини > До уваги фахівців галузі !

До уваги фахівців галузі !

17 Січень 2018

Інформуємо про підготовку до друку VIII випуску видання інформаційно-видавничого проекту «Успішна жінка» ТВО «Статус-Україна». До участі у проекті запрошуються жінки – керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості – визнані провідні фахівці галузі фізичної культури та спорту, громадські діячі, благодійники, учасники державних та громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки. Фінансування проекту здійснюється шляхом залучення коштів учасників проекту, спонсорів. Інформація розміщуватиметься також і в інтернет-мережі (status-ua.com.ua).

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у формуванні змісту VIII випуску книги «Успішна жінка» із зазначенням посади та контактних телефонів.

За детальнішою інформацією можна звертатися за телефоном: 044-223-97-62; 050-961-52-64 (Зінаїда Дмитрівна).