На головну > Новини > В смт Розділ урочисто відкрито новий спортивний майданчик зі штучним покриттям за обласною програмою «Спортивний майданчик»

12 Січень 2018

Напередодні Нового Старого року, 11 січня ц.р., в смт. Розділ відбулося урочисте відкриття другого майданчика із синтетичним покриттям, облаштованого у Миколаївському районі в межах реалізації обласної програми «Спортивний майданчик».

На урочистій церемонії відкриття були присутні голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лукомський, директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх», представник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Вадим Климович, селищний голова смт. Розділ Марія Рогуля, начальник районного відділу освіти Олег Лехович, директор Роздільської ЗОШ Ярослав Яковець, завідувач районного сектору молоді та спорту Іван Наконечний та місцевий парох отець Микола.

Тарас Зубрицький привітав присутніх дітей та учителів й побажав усім у першу чергу здоров’я, побільше посмішок та мирного майбутнього та закликав школярів до занять масової фізичної культури та спорту, відвідувати спортивні секції та шанобливо ставитись до спортивного обладнання, а також висловив сподівання, що цей майданчик не буде порожнім. До вітань голови долучились директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович і начальник районного відділу освіти Олег Лехович.

Селищний голова Марія Рогуля, яка подякувала усім хто долучився до встановлення майданчика, а саме обласному депутату Миколі Седилу, депутатам Миколаївської районної ради Тарасу Оприску та Ігору Мартинюку і наголосила, що вільний час дітей треба заповнювати корисними справами, які будуть провадити їх правильним життєвим шляхом. У свою чергу о. Микола Кожух освятив нову спортивну споруду.

Після урочистого відкриття майданчика відбулися перші змагання з міні-футболу серед учнів Роздільської, Березинської, Крупської ЗОШ.