На головну > Новини > Оновлено персональні склади експертної групи та громадської ради управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації


Оновлено персональні склади експертної групи та громадської ради управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації




Наказом начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Майбороди у зв’язку із кадровими змінами та з метою формування експертного середовища, залучення громадськості до розвитку галузі фізичної культури і спорту Львівщини затверджено нові редакції персональних складів експертної групи та громадської ради при управлінні фізичної культури та спорту, які діяли від 22 липня 2016 року.

 

Зокрема:

 

 

Склад громадської ради

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада за місцем праці

Примітка

1. 

Білінська Лілія

Романівна

 

Голова Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос»

 

2. 

Гичка Михайло

Михайлович

Голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради

Депутат обласної ради

3. 

ІгнатовичАнатолій Олександрович

Начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

4. 

Климович Вадим

Володимирович

Директор обласного центру фізичного здоров′я населення «Спорт для всіх»

Заслужений тренер України

5. 

Климчук Петро

Васильович

Директор Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності

Заступник голови відділення НОК України у Львівській області

6. 

Милян Володимир

Петрович

Голова Львівської обласної  Асоціації ветеранів спорту

Віце-президент Федерації веслування України

7. 

НиколаєвМирослав

Степанович

Начальник Львівського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

Заслужений працівник соціальної сфери України

8. 

Первачук Віктор

Анатолійович

Голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”

Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України

9. 

Подгрушна-Опьола

Христина Леонідівна

Виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області

Учасниця зимових Олімпійських ігор 1994 року

10.   

Приступа Євген

Никодимович

Ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського

Заслужений діяч науки і техніки України, доктор педагогічних наук

11.

Пшик Андрій Святославович

Голова профільної комісії з питань фізичної культури, молоді, спорту та захисту прав дитини Громадської ради при ЛОДА

Керівник ГО "Центр соціального захисту населення"

12

Родак Степан

Михайлович

Директор Львівського училища фізичної культури

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

13

СеникРуслан

Миколайович

Начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України

Підполковник

14

Середа Степан Васильович

Головний лікар Львівського обласного лікарсько - фізкультурного диспансеру 

Заслужений лікар України

15

Шиманський Роман

Михайлович

Голова Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна»

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

16

Яцковець Віктор

Степанович

Перший заступник голови Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

Склад експертної групи  

 

 

1.      1

Адамик Петро

Михайлович

Голова Львівської обласної громадської організації «Федерація регбі Львівщини»

Депутат Львівської міської ради

2.       

Андрейчук Володимир Якович

Голова Львівського обласного осередку федерації гирьового спорту України

Заслужений майстер спорту України

3.       

Веклюк Роман

Іванович

Президент Львівської обласної федерації гімнастики

Заслужений тренер України

4.       

Возний Мирослав

Іванович

Директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи

Національний комісар Міжнародного союзу велосипедистів

5.       

Гаврих Ярослав Теодорович

Голова учнівської спортивної спілки у Львівській області

 

6.       

Герцик

Мирослав Степанович

Почесний ректор Львівського державного університету фізичної культури, член-кореспондент Української академії наук, член виконкому Конгресу української інтелігенції Львівщини

Заслужений тренер України

7.       

ГрисьоЯрослав

Антонович

Заступник голови федерації футболу Львівської області, член Федерації футболу України

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

8.       

ЗасаднийОлег

Миронович

Радник Львівського міського голови

 

9.       

Зінкевич Ігор

Ілліч

Віце-президент Львівської обласної федерації водного поло

Заслужений тренер України,суддя національної категорії

10. 

Іваницький Богдан

Васильович

Голова методобʼєднання викладачів фізичного виховання ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, голова федерації армспорту України

Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, суддя національної категорії

11. 

Іванів Ірина

Ярославівна

Президент федерації художньої гімнастики Львівської області

Суддя міжнародної категорії

12. 

Калиновська Ольга

Леонідівна

Завідувач сектору молоді та спорту Жовківської районної державної адміністрації

 

13. 

Калініченко Олександр Миколайович

Президент Львівської обласної федерації стрільби з лука

Суддя національної категорії, кандидат педагогічних наук

14. 

Левків Володимир

Іванович

Голова Львівської обласної федерації волейболу, відповідальний за спортивну роботу Львівського державного університету фізкультури імені Івана Боберського

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент

15. 

Магльований Анатолій Васильович

Член президії Львівської обласної федерації важкої атлетики, проректор Львівського національного медичного університету

Доктор біологічних наук

16. 

МандронаМикола

Васильович

Президент федерації легкої атлетики Львівської області

Начальник легкоатлетичного манежу з велотреком НСБ літніх видів спорту МО України,суддянаціональної категорії

17. 

МоравецькийЮрій

Васильович

Президент федерації велосипедного спорту Львівщини

Суддянаціональної категорії

18. 

ПолюгаРоман

Степанович

Голова Львівської обласної федерації біатлону

Суддя національної категорії

19. 

Романюк Микола

Степанович

Голова федерації хокею Львівщини

 

20. 

Савицький Ігор

Васильович

Почесний президент федерації баскетболу Львівської області, член президії федерації баскетболу України

Директор СДЮСШОР "Карпати"

21. 

Стасюк Анатолій 

Миколайович

Віце-президент федерації тенісу  Львівщини

Суддя національної категорії

22. 

СтріжикРоман

Петрович

Президент Львівської обласної федерації лижного спорту

 

23. 

Тогаєв Віктор

Михайлович

Перший віце-президент федерації пейнтболу України, голова Громадської організації «Пейнтбольний клуб «Тріада»

 

24. 

Тріска

Василь Степанович

Завідувач відділу спортивного мовлення філії ПАТ НСТУ «Львівська регіональна дирекція»

 

25. 

Умрихін Андрій

Борисович

Голова федерації авіамодельного спорту Львівщини, директор установи дитячо-юнацьких спортивних та молодіжних клубів Жовківської райдержадміністрації

Суддя міжнародної категорії

26. 

Хамула Василь

Іванович

Голова Львівської обласної організації ТСО України

 

27. 

Шевчук Анатолій Миколайович

Президент Львівської обласної громадської організації «Федерація триатлону»

Заслужений тренер України,суддя національної категорії