На головну > Новини > Розпочинаються комплексні спортивні Ігри Льівіщини-2018


Розпочинаються комплексні спортивні Ігри Льівіщини-2018


11 Січень 2018


Затверджено положення про проведення у 2018 році обласних комплексних спортивних змагань Львівщини за програмою: ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини, ХІ обласних ігор ветеранів спорту та ІV змагань серед людей з інвалідністю.

 

Ці традиційні комплексні спортивні змагання організовуються управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації за підтримки Львівського обласногоцентру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Львівського регіонального центру з фізичноїкультури та спорту інвалідів«Інваспорт»; обласної Асоціації ветеранів спорту, відділення НОК України у Львівській області, обласних федерацій з видів спорту й передбачатимуть змагання з лижних перегонів; плавання, армспорту, легкоатлетичного кросу, гирьового спорту, волейболу, баскетболу, баскетболу 3х3; бадмінтону,настільного тенісу, пляжного волейболу, міні-футболу, шашок, шахів, оздоровчого туризму,а також змагання спортивних родин “Мама, тато і я – спортивна сім’я» за відповідним графіком.

 

В обласних фіналах змагатимуться збірні команди адміністративних районів області, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад області та команда–переможець міських змагань міста Львова. Учасники змагань розподіляються трьома групами:

 

- Дорослі: спортсмени віком від 18 років і старші (2000 р.н. та старші);

 

- Ветерани спорту: віком від 40 років і старші (1978 р.н. та старші), за винятком змагань серед спортивних сімей;

 

-Спортсмени з інвалідністю за нозологіями : з вадами зору, слуху (обов’язково аудіограма) і ураження опорно-рухового апарату. Вік учасників змагань серед людей з інвалідністю – до 50 років, без вікових обмежень – учасники з шахів, шашок.

 

Варто зауважити, що змагання за програмою обласних Ігор є одними з наймасовіших в області, організовуються як видовищні спортивно-масові свята з окремою культурною програмою.