На головну > Новини > Львівська ОДА оголошує початок подачі запитів на отримання співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги


Львівська ОДА оголошує початок подачі запитів на отримання співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги
Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада оголосили про початок прийому заявок на отримання співфінансування з обласного бюджету для проектів та програм міжнародної технічної допомоги (МТД) у Львівській області у I кварталі 2018 року.

 

Подавати заявки можуть органи місцевого самоврядування усіх рівнів; місцеві органи виконавчої влади; організації (підприємства), які уповноважені органами місцевого самоврядування (місцевими органами виконавчої влади), діють від їхнього імені та є виконавцями (співвиконавцями) проекту.

 

Заявники подають пакет документів на адресу департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації: вул. Винниченка, 18, каб. 113, м. Львів, 79000; телефон: (032) 261-30-78; електронні адреси: ums.loda@gmail.com, ic-ita@loda.gov.ua.

 

Усі документи обов’язково підписує керівник організації-заявника. Документи подаються в електронній та паперовій формах.

 

Реєстрація запитів на отримання співфінансування проектів/програм міжнародної технічної допомоги у Львівській області у I кварталі 2018 року відбуватиметься до 31 березня 2018 р., щоденно з 10:00 до 16:00 год, крім суботи та неділі.

 

Зазначимо, подача заявок на отримання співфінансування проектів та програм міжнародної технічної допомоги у Львівській області в I кварталі 2018 року передбачена рішенням обласної ради від 5 грудня 2017 №561 «Про затвердження Регіональної програмиз міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2018 – 2020 роки».

 

Із Порядком співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги з обласного бюджету можна ознайомитися тут

 

 

loda.gov.ua