На головну > Новини > В Новому Місті на Старосамбірщині відкрито новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

Напередодні Нового Року в селі Нове Місто Старосамбірського району відбулося урочисте відкриття нового сучасного спортивного майданчику з синтетичним покриттям в рамках реалізації обласної програми «Спортивний майданчик». Свято сільського спорту відбулося за участю начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Майбороди, голови профільної комісії Львівської обласної ради Михайла Гички, голови Старосамбірської районної ради Тетяни Терлецької, представників місцевої громади, спортивного активу та священників. Місцеві футбольні команди отримали в подарунок нові м’ячі.

При цьому усі гості зазначали, щоб у новому році на новому майданчику молодь Новоміської об'єднаної громади зі ще більшим стараннями тренувалася, здобувала спортивні перемоги, а найголовніше - загартовувалася і зростала здоровою!