На головну > Новини > За участю державного секретаря Міністерства молоді та спорту України Олега Немчінова відбулася спільна підсумкова скайп-нарада за участю керівників та працівників структурних підрозділів фізичної культури та спорту Львівської, Івано-Франківської, Дон

28 Грудень 2017

28 грудня 2017 року відбулася спільна підсумкова скайп-нарада за участю керівників та працівників структурних підрозділів фізичної культури та спорту Львівської, Івано-Франківської, Донецької облдержадміністрацій. Участь у нараді взяв державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов. Через проблеми з електричним живленням на телефонному зв’язку перебували представник управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Такі скайп-наради у 2017 році вже стали традиційними, а на такому останньому цьогріч скайпі було проаналізовано основні досягнення за поточний рік, висвітлено передовий досвід праці між колегами двох західних та двох східних областей та розказано про перспективні плани на 2018 рік.