На головну > Новини > Спортивно-масовий захід "Ти зможеш, якщо зміг я" об’єднав на футзальному майданчику дітей з різних областей України

Цими днями в ігровому залі Львівської обласної ДЮСШ відбувся фінальний у цьому році фізкультурно-оздоровчий захід для вихованців дитячих будинків, дітей позбавлених батьківської опіки та вихованців загально-освітніх шкіл в межах всеукраїнських змагань "Ти зможеш, якщо зміг я".

Футзальний турнір об'єднав дитячі команди з різних областей України, а саме з: м.Сєвєродонецьк (Луганська обл.), м.Краматорськ (Донецька обл.), м. Біла Церква (Київська обл.), команду з Кіровоградської області та три команди зі Львівщини: дитячі заклади з с. Бортники, с. Сасів, с. Новий Милятин та команда Львівської загально-освітньої школи інтернат №2.

Захід відбувся за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", ГО "Розвиток громади", БФ «Розумна сила».

Усі учасники отримали грамоти та приємні подарунки, переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти.

Загалом у заході взяло участь близько 90 дітей, які разом зі своїми педагогами охоче познайомилися також і з культурною спадщиною Львова.

За підсумками цікавих футзальних поєдинків призові місця розподілилися таким чином.

1 місце – команда з м. Сєвєродонецьк

2 місце – команда з м. Біла Церква

3 місце – команда з м. Краматорськ.

Вітаємо переможців та учасників змагань!!!