На головну > Новини > Відбулося спільне засідання Колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Олімпійської ради Львівщини


Відбулося спільне засідання Колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Олімпійської ради Львівщини


26 Грудень 2017


22 грудня 2017 року, в історичний день утворення НОК України (1990), в залі засідань стоматологічного медичного центру Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за участю фізкультурно-спортивного активу Львівщини, директорів ДЮСШ області, запрошених гостей, представників ЗМІ, відбулося відбудеться спільне розширене засідання членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Олімпійської ради відділення НОК України у Львівській області.

 

Усі присутні щиро привітали активних учасників історичної Асамблеї засновників НОК України Степана Родака та Мирослава Герцика, які у складі делегації Львівщини були основними промоутерами тієї події.

 

Перед початком розгляду питань порядку денного в урочистій атмосфері було вшановано найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного листопада 2017 року майстра спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Тетяну Кіт; вручено Почесні грамоти Мінмолодьспорту України, НОК України, Асоціації ветеранів спорту України, галузевого управління та віддлення НОК України у Львівськійобласті; посвідчення майстрів спорту України, свідоцтва про категорійність ДЮСШ області, відзнаки кращим за результатами комплексних спортивних Ігор Львівщини-2017; обласного фіналу ХІ Спартакіади Львівщини серед команд держаних службовців у загальнокомандному комплексному заліку;переможцям обласного конкурсу спортивних журналістів «Україна олімпійська»; компанії – партнери відділення 

 

Відтак за головування начальника управління фізичної культури та спорту, голови колегії Юрія Майбороди та голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського розглянуто такі питання порядку денного:

 

1.   Про підсумки діяльності відділення НОК України у Львівській області у 2017 році.

 

2.   Про хід підготовки спортсменів Львівщини до ХХІІІ Зимових Олімпійських Ігор в м. Пхьончхан (Південна Корея, 9-25 лютого 2018 року) та ХІІ Зимових Паралімпійських Ігор в м. Пхьончхан (Південна Корея, 9–18 березня 2018 року) та перспективи подальшого розвитку зимових видів спорту в області.

 

3.    Стан та перспективи розвитку легкої атлетики в області.

 

4.    Різне.

 

Участь в обговоренні взяли: начальник відділу спорту та проведення заходів управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Уляна Штангрет; директор Львівського училища фізичної культури, заступник голови відділення НОК України у Львівській області Степан Родак; ректор Львівського державного університету фізичної культури, заступник голови відділення НОК України у Львівській області Євген Приступа; тренер збірної команди України з санного спорту Іван Баїк; начальник регіонального центру «Інваспорт» Мирослав Николаєв; президент обласної федерації хокею Микола Романюк; президент федерації легкої атлетики Львівської області Микола Мандрона; тренер відділення легкої атлетики обласної школи вищої спортивної майстерності Валерій Лебедюк та ін.

 

З усіх обговорених питань ухвалено відповідні рішення.

 

Довідково.

 

22 грудня 1990 року Асамблея засновників ухвалила рішення сформувати Національний олімпійський комітет України і ця дата є офіційною датою його створення. У вересні 1993 року НОК України був остаточно визнаний Міжнародним Олімпійським Комітетом. НОК України діє у відповідності до положень Олімпійської хартії, Конституції України та чинного законодавства України і свого Статуту.

 

Основні завдання НОК України – забезпечення участі в Олімпійських іграх, розширення міжнародного співробітництва, популяризація масового спорту і здорового способу життя, фізичне і духовне збагачення людей.

 

З цією метою НОК України співпрацює з державними, громадськими та іншими організаціями. На засадах незалежності та доброї волі Національний олімпійський комітет України об'єднує понад 40 федерацій з олімпійських видів спорту.

 

НОК України має свої відділення в усіх областях держави.