На головну > Новини > Фахівці управління відвідали «Дні партнерства громадянського суспільства»

Фахівці управління відвідали «Дні партнерства громадянського суспільства»

26 Грудень 2017

Цими днями в актовій залі готелю «Ріос» відбулися «Дні партнерства інститутів громадянського суспільства».

Урочисте відкриття заходу розпочалося під головуванням т.в. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Ольги Березюк, яка зауважила, що в теперішніх умовах громадянське суспільство відіграє важливу роль як в Україні, так і на Львівщині зокрема.

Управління фізичної культури та спорту ЛОДА на заході представляла провідний спеціаліст Ольга Ведернікова.

За її словами, в рамках «Днів партнерства» представники громадських організацій Львівщини представили проекти, реалізовані у 2017 році. Деяких із них було відзначено подяками голови облдержадміністрації.

Також представники громадянського суспільства розглянули подальшу можливість співпраці з органами влади для реалізації подальших спільних проектів.

Як відбувалися «Дні партнерства громадянського суспільства» можна переглянути за покликом:

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту