На головну > Новини > Серед переможців ХVIІ Всеукраїнського конкурсу спортивних журналістів «Україна олімпійська-2017» двоє лауреатів зі Львівщини

26 Грудень 2017

Національний олімпійський комітет України визначив найкращих спортивних журналістів, телевізійні та радіокомпанії, газети і журнали, а також електронні ЗМІ 2017-го року.

Підведення підсумків ХVIІ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» в різних номінаціях відбулося під час засідання Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху», що після детального розгляду та обговорення назвала лауреатів.

Відзначимо, що метою конкурсу є визначення найкращих представників мас-медіа з популяризації олімпійських ідей та цінностей, висвітлення подій та досягнень в олімпійському русі, різноманітних олімпійських проектів та програм.

Загалом конкурс проводився двома етапами: під час першого обласні відділення НОК визначали лауреатів в регіонах та направляли роботи переможців обласних конкурсів на всеукраїнський.

Відтак серед лауреатів ХVIІ Всеукраїнського конкурсу спортивних журналістів «Україна олімпійська-2017» й двоє переможців обласного конкурсу, поданих від Львівщини, зокрема:

- «Lviv Today» (м. Львів) – в номінації «Найкращий журнал року»

- Телепрограма «Спортпанорама» (філія НТУ Львівської регіональної дирекції)– в номінації «Найкраща циклічна спортивна телепрограма».

Вітаємо спортивних журналістів Львівщини!

Нагородження лауреатів конкурсу відбудеться в Олімпійському домі в Києві на початку наступного року перед стартом ХХІІІ зимових Олімпійських ігор в Пхьончхані.

ПЕРЕМОЖЦІ ХVІІ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів "Україна олімпійська"

Найкраща громадсько-політична газета (відділ спорту):

«Сільські вісті» (м. Київ), «RIA» (м. Вінниця), «Ваш шанс» (м. Суми)

Найкраща спортивна газета:

«Николаевские новости. Спорт» (м. Миколаїв), «Спортревю New» (м. Кропивницький), «Вболівальник» (м. Вінниця)

Найкращий журнал року

«Олімпійська арена» (м. Київ), «Lviv Today» (м. Львів)

Найкраща циклічна спортивна телепрограма:

«Роздягалка» (UA:Перший), «World of sport» (UA:TV), «Спортпанорама» (філія НТУ Львівської регіональної дирекції)

Найкраща циклічна спортивна радіопрограма:

«На свіжу голову – СПОРТ» («Промінь» Національна суспільна телерадіокомпанія України)

Найкраще електронне видання (відділ спорту):