На головну > Новини > Начальник управління Юрій Майборода взяв участь у засіданні колегії Міністерства молоді та спорту України

21 грудня 2017 року залі засідань Мінмолодьспорту відбулося засідання колегії Міністерства молоді та спорту України. Участь у засіданні колегії взяв і начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода.

Напередодні різдвяних свят українські пластуни передали Ігорю Жданову Вифлеємський Вогонь Миру - вогонь зі Святої землі як знак миру та благополуччя.

Серед основних питань, які розглядалися на засіданні за головування Міністра Ігоря Жданова, розглянули модель реалізації молодіжної політики на рівні міської / селищної / сільської об’єднаної територіальної громади. Доповідав про стан справ заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема.

Про антидопінговий контроль у спорті доповів присутнім Ігор Гоцул, перший заступник Міністра молоді та спорту, який наголосив на важливості продовження поєднання зусиль у боротьбі з допінгом на загальнонаціональному рівні.

Відтак начальник відділу контролю, діловодства та звернень громадян Міністерства Тетяна Гончарова поінформувала колегію про стан виконавської дисципліни та роботу зі зверненнями громадян у Міністерстві молоді та спорту України за 11 місяців 2017 року.

Захід продовжився підписанням угод про співпрацю з Міністерством молоді та спорту.