На головну > Новини > Разом зі Святим Миколаєм відкрито новий спортивний майданчик в Миколаївському районі Львівщини

19 грудня 2017 року поблизу школи села Вербіж у межах виконання обласної цільової програми "Спортивний майданчик" відбулася урочиста церемонія відкриття нового спортивного майданчика з тренажерним обладнанням.

Участь у святковому дійстві окрім місцевих школярів, їхніх педагогів та батьків, взяли заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Віктор Козоглодюк, заступник голови Миколаївської районної ради Євген Дзюбайло, голова сільської ради Володимир Кордіяка, директор школи В’ячеслав Кушнір, депутати сільської ради та інші почесні гості.

Віктор Козоглодюк подякував усім, хто долучився до встановлення тренажерного майданчика та наголосив, що вільний час дітей треба заповнювати корисними фізичними вправами, які будуть провадити їх правильним життєвим шляхом.

Відтак уся шкільна громада Вербіжа відразу й випробувала нове тренажерне обладнання.