На головну > Новини > 21 грудня відзначать найспортивніших сільських дітей Львівщини

21 грудня відзначать найспортивніших сільських дітей Львівщини

21 грудня 2017 року з ініціативи обласної організації ВФСТ «Колос» й за активної підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Асоціації футзалу Львівщини, відділення НОК України у Львівській області відбудеться спортивне свято, у програмі якого буде організовано кілька футзальних поєдинків та відзначення стипендіатів Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» «Найспортивніша дитина Львівщини-2017».

Зокрема, в ігровому залі львівського палацу спорту «Галичина» (м. Львів, вул. Керчинська, 8) Асоціація футзалу Львівщини проведе благодійний футбольний матч між дітьми із шкіл-інтернатів м. Львова та м. Рави-Руської, а також товариський матч між командами, сформованими з представників Асоціації футзалу Львівщини й представників влади і громадських організацій області.

Відтак спортивно обдарованих дітей із сільської місцевості віком від 8 до 13 років з усіх районів Львівської області за активну участь у районних та обласних змаганнях, наполегливе ставлення до спортивних тренувань буде відзначено стипендіями Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» «Найспортивніша сільська дитина Львівщини-2017».

Програма:

10.00 – гра між Представниками АФЛ та влади Львівської області

10.40 – гра між командами зі шкіл-інтернатів

11.20 – нагородження переможців

11.30 – відзначення стипендіатів «Найспортивніша сільська дитина Львівщини-2017»