На головну > Новини > Львів прийматиме студентський Чемпіонат світу з кульової стрільби 2020 року


Львів прийматиме студентський Чемпіонат світу з кульової стрільби 2020 року
У Києві, в стінах Національного університету фізичного виховання і спорту України сьогодні,      19-го грудня, завершилась перша Генеральна Асамблея ВГО «Спортивна студентська спілка України». В межах заходу було окреслили плани розвитку вітчизняного молодіжного спорту на найближчі кілька років.

 

Важливим кроком на Асамблеї стало затвердження складу Наглядової ради, керівником якої обрано заступника Міністра освіти і науки України Романа Гребу.

 

 

Представник Студентської всесвітньої спортивної спілки Мар’ян Димальський презентував підсумки відбору, відповідно до яких два українських міста – Львів та Дніпро – вибороли право приймати у 2020 році Чемпіонати Світу серед студентів з кульової стрільби та з воднолижного спорту відповідно.

 

Додамо, що Львівщину на першій Генеральній Асамблеї ВГО «Спортивна студентська спілка України» представляли ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа, начальник Львівського обласного управління Комітету Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович та президент Львівського обласного спортивного товариства «Гарт» Богдан Юхницький.

 

 

www.ldufk.edu.ua