На головну > Новини > У Львівському державному університеті фізичної культури нагородили переможців конкурсу відеороликів «Я і мій друзяка Спорт»

У Львівському державному університеті фізичної культури відбулося нагородження переможців та дипломантів конкурсу відеороликів «Я і мій друзяка Спорт». З дев’яти кращих робіт обрали трьох переможців.

На п’єдесталі студенти ЛДУФК: Степан Леус, Ірина Остапук і Софія Смеречинська. Вони здобули не лише прихильність журі, але й найбільшу кількість переглядів та симпатій на Youtube, інформує ldufk.edu.ua.

Результати конкурсу підсумувала Іванна Боднар, завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури ЛДУФК, доктор наук з фізичного виховання і спорту: «В нашій країні відкривають нові фітнес-клуби, все більше людей розуміють необхідність регулярних занять фізичними вправами і розпочинають займатися спортом. Проте, все ж таки, популярність спорту ще не така висока, якої хотілося б. Виникла ідея провести цей захід з метою популяризації здорового способу життя, активних занять спортом, а також задля реклами нашого університету. А хто може зробити це краще від спортсменів, які живуть спортом, відчули на собі переваги спортивного життя (дружбу однодумців, підтримку вболівальників...). Тому серед фіналістів так багато наших студентів. Окрім досконалого знання обраного виду спорту, володіння величезним арсеналом вправ і способами змістовного та корисного проведення дозвілля, спортивної статури, харизми, наші студенти проявили неабиякі уміння режисера і оператора

Отож, переможцями конкурсу відеороликів «Я і мій друзяка Спорт» стали студенти Львівського державного університету фізичної культури: Степан Леус (35 група факультету спорту, спеціалізація – стрільба кульова), Ірина Остапук (35 група факультету спорту, спеціалізація – боротьба) і Софія Смеречинська (33 група факультету спорту, спеціалізація – плавання).

Грамоти і подарунки вручили завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Іванна Боднар та керівник культурно-мистецького відділу Лілія Гула.

Величезна подяка за допомогу в організації конкурсу Аллі Валеріївні Соловей та Ользі Василівні Римар, кандидатам наук з фізичного виховання і спорту, доцентам кафедри теорії та методики фізичної культури ЛДУФК. Адже фіналу цих творчих перегонів передувала клопітка праця: поширення інформації, залучення студентської молоді, відбір фіналістів...

За активну участь у конкурсі відзначили учнів Попелівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів. Зокрема, автора відеоролика Романа Зубрицького та співавторів: Христину Файчак, Романа Кулинича і Соломію Баумкутнер (керівник – Віра Любомирівна Тупичак). А також студентів Львівського державного університету фізичної культури: Романа Мартинюка (34 група факультету спорту, спеціалізація – футбол), Роксоляну Богданову (33 група факультету фізичного виховання, спеціалізація – гімнастика), Ольгу Кожевнікову та Вікторію Худу (34 група факультету фізичного виховання, спеціалізація – футбол), Владислава Пестернікова (33 група факультету фізичного виховання, спеціалізація – настільний теніс); Софію Причину (34 група факультету спорту, спеціалізація – футбол).

«Минулого року «Я і мій друзяка Спорт» визначав кращих художників. Цьогоріч об’єктом змагання було відео. Тому пропоную відкрити в нашому зоряному університеті факультет культури і активного відпочинку:):):). Вважаю, що визначеної мети ми досягнули. Це засвідчує кількість переглядів авторських відеороликів на офіційному каналі Youtube Львівського державного університету фізичної культури, – наголосила Іванна Боднар. – У сучасному світі пропаганда спорту і здорового способу життя дуже важлива. Кожен може використовувати вільний час для вдосконалення фізичних можливостей. Упродовж занять спортом виробляється дисципліна. Людина ставить мету і знає, чого хоче досягнути, – поділився враженнями один із переможців конкурсу Степан Леус, відзначивши найважливіше, – Якщо говорити про сьогодення України, суспільство має бути фізично готове протистояти війні. Це своєрідний виклик часу. Стрільба як прикладний вид спорту має популяризуватися. Адже потрібно бути готовими до оборони рідної домівки. А спорт розвиває фізичні, моральні і духовні якості людини».

zik.ua