На головну > Новини > Представниця Львівщини у складі національної збірної готується до участі в чемпіонаті Європи з регбі-7

Упродовж 18 - 23 грудня 2017 року в Києві (спортивна база «Спартак») триватиме перший підготовчий збір до чемпіонату Європи 2018 року жіночої національної збірної команди України з регбі-7.

До лав національної команди викликано 18 регбісток, з поміж яких і представниця Львівщини Мар’яна Мних.

До ЧЄ-2018 з регбі-7 готуються: Марія Ращук, Анна Данько, Аліса Ульянкіна, Наталія Мазур, Оксана Никоряк, Яна Северин, Юлія Сторч (усі - Київ), Марина Бородіна, Анастасія Бардика, Олена Чеботар, Тетяна Тарасюк, Анна Жигунова, Марія Яковишена (усі – Одеська область), Юлія Іващенко, Ольга Перехрест (обидві – Харківська область), Оксана Ткач (Тернопільська область), Мар'яна Мних (Львівська область), Ірина Щербанюк (Хмельницька область).

Зазначимо, що першість Європи-2018 з регбі-7 серед жіночих команд в дивізіоні «Трофі», де змагатимуться українські регбістки, відбудеться двома етапами. Перший етап пройде 23-24 червня в українському місті Дніпро, другий - 7-8 липня в Естергомі (Угорщина).

Нагадаємо, минулого сезону українки вибороли третє підсумкове місце на континентальній першості в дивізіоні «Трофі».