В день утворення НОК України відбудеться розширене спільне засідання членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Олімпійської ради Львівщини

22 грудня 2017 року, в історичний день утворення НОК України (1990), відбудеться розширене спільне засідання членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Олімпійської ради відділення НОК України у Львівській області.

Початок об 11 годині в залі засідань стоматологічного медичного центру Львівського Національного медичного університету імені Д. Галицького (вул. Пекарська, 69-б).

Під час засідання планується вручити свідоцтва про категорійність ДЮСШ області, вручити посвідчення майстрів спорту України, відзнаки кращим за результатами комплексних спортивних Ігор Львівщини-2017 й обговорити такі питання порядку денного:

1. Про підсумки діяльності відділення НОК України у Львівській області у 2017 році.

2. Про хід підготовки спортсменів Львівщини до ХХІІІ Зимових Олімпійських Ігор в м. Пхьончхан (Південна Корея, 9-25 лютого 2018 року) та ХІІ Зимових Паралімпійських Ігор в м. Пхьончхан (Південна Корея, 9–18 березня  2018 року).

3. Стан та перспективи розвитку легкої атлетики в області.

Довідково.

22 грудня 1990 року І Генеральна асамблея засновників ухвалила рішення створити Національний олімпійський комітет України і ця дата є офіційною датою його створення. У вересні 1993 року НОК України був остаточно визнаний Міжнародним Олімпійським Комітетом. НОК України діє у відповідності до положень Олімпійської хартії, Конституції України та чинного законодавства України і свого Статуту.

Основні завдання НОК України – забезпечення участі в Олімпійських іграх, розширення міжнародного співробітництва, популяризація масового спорту і здорового способу життя, фізичне і духовне збагачення людей.

З цією метою НОК України співпрацює з державними, громадськими та іншими організаціями. На засадах незалежності та доброї волі Національний олімпійський комітет України об'єднує 40 федерацій з олімпійських видів спорту.

НОК  також має свої відділення в усіх областях України.