На головну > Новини > Завершився І сезон телевізійного проекту для школярів «Шкільні батли»

Завершився І сезон телевізійного проекту для школярів «Шкільні батли»

15 Грудень 2017

Упродовж двох місяців відділення НОК України у Львівській області, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з телеканалом «Перший Західний» здійснювали запис телевізійного спортивно-інтелектуального проекту для школярів Львівщини «Шкільні батли».

У кожній програмі окрім школярів брали участь і відомі спортсмени-олімпійці Львівщини, а щоб краще пізнати вид спорту яким займається зірковий гість відбувався показовий виступ від юних спортсменів - вихованців спортивних шкіл.

Цей захід, за участю 17 найкращих учнівських спортивних команд з усієї області був спрямований на формування серед школярів навичок та культури ведення здорового способу життя, залученню їх до активних занять фізичною культурою та вихованню підлітків на гуманістичних цінностях олімпійського руху.

У програму «Шкільні батли» за принципом Всеукраїнського заходу НОК України «Олімпійське лелеченя» входило: презентація команди, спортивні естафети, інтелектуальний конкурс та конкурс капітанів. Щотижня, 2 команди змагались між собою за право перемогти і здобути найбільшу кількість балів з метою взяти участь у фінальній сутичці за головний приз проекту «Кубок голови Львівської обласної ради». Щотижня за перше місце команда переможець отримувала тенісний стіл, а команда яка посіла друге місце отримувала м’ячі для своєї школи. Всі учасники проекту отримували грамоти та подарунки від відділення НОК України у Львівській області з олімпійською символікою.

Кожної п’ятниця цю програму можна було переглянути в ефірі телеканалу «Перший Західний».