На головну > Новини > Проведено розширену нараду тренерів та адміністрації Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України

15 Грудень 2017

14 грудня 2017 року за головування першого заступника голови Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України Віктора Яцковця відбулася розширена нарада тренерсько-викладацького складу дитячо-юнацьких спортивних шкіл та адміністрації Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

В актовому залі «Динамо» відбулася зацікавлена професійна дискусія за підсумками спортивного 2017 року. З тематичними доповідями виступили: заступник начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Оксана Вацеба «Актуальні питання розвитку фізичної культури та спорту на етапі державної реформи»; декан факультету підвищення кваліфікації, післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського Олег Сидорко «Сучасні аспекти підвищення кваліфікації, перепідготовка керівників, тренерсько-викладацького складу»; заступник головного лікаря Львівського обласного лікувально-фізкультурного диспансеру Микола Чухрій «Медичне забезпечення спортивних шкіл організації».

На нараді було також детально обговорено проблематику питань техніки безпеки під час організації та проведення навчально-тренувальних занять та проведення спортивно-масових заходів та найближчі плани діяльності динамівської облорганізації.