На головну > Новини > На Бродівщині відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

На Бродівщині відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

14 Грудень 2017

В межах реалізації обласної  цільової програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки 13 грудня 2017 року с. Суходоли Бродівського району відбулося урочисте відкриття майданчика з штучним покриттям.

Громаду села приїхали привітати голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, голова Бродівської районної ради Євген Швед завідувач та головний спеціаліст сектору молоді та спорту Наталія Гудима та Михайло Чунгін, голова Пониковицької сільської ради Галина Бенедик, президент ФК «Суходоли» Мар’ян Лагода, президент ФК «Богун» Андрій Дудчак та інші почесні гості.

Чин освячення провів о. Петро Кутник, митрофорний протоієрей УАПЦ. Запрошених гостей і присутніх своїм співом вітав творчий колектив с. Пониква.  Після вітальних слів також були відзначені і юні спортсмени ФК «Богун», які вибороли ІІІ почесне місце у чемпіонаті Львівської області з футболу. Гравців нагородили кубками і медалями голова обласної ради Олександр Ганущин, директор центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, голова районної ради  Євген Швед. Право здійснити перший удар по м’ячу надали голові обласної ради  Олександру Ганущину, після чого гравці ФК «Богун» провели на майданчику товариський матч.

Також директор обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович відвідав Бродівську ЗОШ  І-ІІІ ст. №4, де відбувається будівництво майданчиків з наливним та штучним покриттям за програмою державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).