На головну > Новини > 12 грудня 2017 року в Міністерстві молоді та спорту відбувся Всеукраїнський семінар-нарада

13 Грудень 2017

З метою підтримки спорту, вільного від допінгу, розширення обізнаності з питаннями допінгу, в Мінмолодьспорту відбувся семінар-нарада "Антидопінговий контроль в спорті".

Боротьба із вживанням допінгу в спорті є важливою для міжнародного співтовариства, саме тому у 1989 році Радою Європи була ухвалена Антидопінгова конвенція, а в 2006 році ЮНЕСКО ухвалено Міжнародну конвенцію про боротьбу з допінгом у спорті. Україна є учасником обох вищеназваних конвенцій.

Організатором семінару виступив Національний антидопінговий центр - національна антидопінговова організація в Україні, яка несе відповідальність за розробку та реалізацію заходів протидії допінгу в спорті.

У роботі семінару взяли участь особи, відповідальні за питання боротьби з допінгом в спорті, визначені обласними державними адміністраціями та всеукраїнськими федераціями з видів спорту.

Учасники ознайомились з інформацією з таких питань: національні антидопінгові правила, речовини та методи, включені до Забороненого списку, порушення антидопінгових правил, наслідки використання допінгу, процедури допінг-контролю, права і обов'язки спортсменів та персоналу спортсменів, терапевтичне використання заборонених речовин і методів, шкода, яку завдає допінг духу спорту, вимоги до надання інформації про місцезнаходження.

dsmsu.gov.ua