На головну > Новини > Санкарі Львівщини розпочали виступи на етапах Кубка світу

Санкарі Львівщини розпочали виступи на етапах Кубка світу

12 Грудень 2017

Цими днями представники санного спорту Львівщини у складі національних збірних команд України розпочали змагальну серію виступів в етапах Кубка світу, Кубка Націй серед дорослих та юніорів.

Так, 9 грудня 2017 року в м. Калгарі (Канада) завершився ІV етап Кубка Націй та Кубок світу з санного спорту, в якому санкарі Львівщини продемонстрували такі результати:

в заліку Кубку Націй:

Олена Шхумова– 16 місце

Антон Дукач– 24 місце

Олена Стецків– 27 місце

Дарина Гула– 29 місце

в заліку Кубку Світу:

командна естафета (в складі якої виступили представники Львівщини Роман Захарків та Олена Шхумова) - 12 місце.

Відтак 7-10 грудня 2017 року на санних трасах м. Оберхоф (Німеччина) завершилися заїзди Iта IIетапів Кубку світу серед юніорів.

Результати представників Львівщини у складі збірної команди України

юніори

Ігор Стахів - 20 місце (І етап), 19 місце (ІІ етап)

Олена Смага - 23 місце (І етап), 22 місце (ІІ етап)

Ігор Гой (Тернопільська область) / Мирослав Левкович, двомісні сани – 12 місце (І етап), 11 місце (ІІ етап).

юніори категорії «А»

Катерина Васильків - 9 місце (І етап), 30 місце (ІІ етап)

Юрій Матвійчук - 34 місце (І етап), 25 місце (ІІ етап)

Надія Антонюк - 28 місце (І етап), 31 місце (ІІ етап)

Ел Дафрауї Ясмін - 36 місце (І етап), 28 місце (ІІ етап)

Олег-Роман Пилипів - 32 місце (І етап)

Командна естафета (Смага Олена, Стахів Ігор, Гой Ігор (Тернопільська область), Левкович Мирослав) - 8 місце (І етап).

Бажаємо подальших успішних стартів санкарям Львівщини в період підготовки до Зимових Олімпійських Ігор 2018 року.