На головну > Новини > В Самборі відзначили Всесвітній день футболу

В Самборі відзначили Всесвітній день футболу

11 Грудень 2017

Футбол — улюблена гра мільйонів людей на Землі, тож не дивно, що Організація Об’єднаних Націй запропонувала людству кожного року 10 грудня відзначати свято усіх футболістів та щирих фанатів цієї гри — Всесвітній день футболу. З цієї нагоди 7 грудня 2017 року у спортзалі Самбірської ДЮСШ відбувся турнір дівочих команд шкіл міста і району.

За перемогу змагалися юні футболістки міської ДЮСШ, 4-ої, 7-ої, 8-ої, 9-ої і 10-ої загальноосвітніх шкіл Самбора, по дві команди з Рудок та Нового Калинова, команди з сіл Корналович ("Рідний дім") і Біскович.

З привітальним словом виступили  представники міського і районного відділів у справах молоді і спорту Роман Білинський і Василь Лесько та голова районної федерації футболу Руслан Хомин.

Перемогла дружба, адже за словами організатора Петра Галушка турнір  покликаний  популяризувати жіночий футбол серед молоді.