На головну > Новини > «Барком-Кажани» поступився «Войводині» у домашньому матчі 1/16 фіналу ЄКВ

«Барком-Кажани» поступився «Войводині» у домашньому матчі 1/16 фіналу ЄКВ

07 Грудень 2017

У Львові завершився матч 1/16 фіналу   Кубку Європейської конфедерації волейболу (ЄКВ). За перемогу змагалися львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» та волейбольний клуб «Войводина» (Сербія. Нові Сад). Із рахунком 0:3 перемогу отримав волейбольний клуб «Войводина».

Боротьба за перемогу була особливо наполегливою, адже на паркеті львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» та сербська «Войводина» зійшлися не вперше. Торік під час свого дебюту за загальною кількістю набраних очок українська команда поступилась сербам. Не вдалося здолати противника і тепер. З усіх сил допомагав команді повний зал вболівальників, які спостерігали за грою.  Але це не змогло принести «кажанам» таку бажану перемогу.

Перший сет – і перемогу отримує волейбольний клуб «Войводина» - 16:25.

Другий сет. «Кажани» покращують свої позиції як в нападі, так і в блоках. Але цього замалою. Завдяки грі сербів та кращого гравця ( за підсумком матчу) «Войводини» VUĆIĆEVIĆ Božidar рахунок сету 23:25. В результаті перемогу отримує «Войводина».

Найбільш напружений третій сет. «Кажани» вперто борються за перемогу, показуючи справжню силу духу. Команди йдуть нога в ногу: 24:24, 25:25, 26:26….31:33. Перемога за «Войводиною». Підсумок матчу – 0:3.

«Войводина» - сильний суперник. Ми розраховували на серйозну боротьбу. Її й отримали. Після минулорічної поразки – цьогоріч готувалися ще ретельніше. Але не вистачило характеру», - наголосив головний тренер «Барком-Кажани»  Угіс Крастіньш.

Додамо, що гра видалась насиченою – загалом за нею  спостеріло близько тисячі вболівальників. Найкращими гравцями серед «кажанів» став Тевкун – 15 очок та Кісілюк 12.

Матч-відповідь у Сербії львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» проведе 20 грудня.

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»