На головну > Новини > На Львівщині тривають фізкультурно-оздоровчі заходи за програмою всеукраїнського фестивалю «Ти зможеш, якщо зміг я»

05 Грудень 2017

Впродовж листопада-грудня ц.р. на Львівщині відбуваються масові фізкультурно-оздоровчі заходи під гаслом «Ти зможеш, якщо зміг я» для вихованців дитячих будинків-інтернатів, сиротинців та учнів загальноосвітніх шкіл.

Діти з великою радістю беруться до виконання різноманітних спортивних завдань та естафет, де проявляють свою кмітливість, спритність та ерудованість.

Загалом на сьогоднішній день спортивно-оздоровчі заходи «Ти зможеш, якщо зміг я» відбулися у м. Стрий, м. Жовква та у смт. Корналовичі Самбірського району.

На згадку про заходи учасники отримали пам'ятні медалі та грамоти, м’ячі для ігрових видів спорту, скакалки та сувенірні подарунки від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Свої вміння організовувати заходи на високому рівні також проявили вчителі фізичної культури, педагоги-організатори та директори закладів, в яких проходили змагання.