На головну > Новини > Фахівці управління фізичної культури та спорту взяли участь у Карпатському форумі регіонального розвитку


Фахівці управління фізичної культури та спорту взяли участь у Карпатському форумі регіонального розвитку


05 Грудень 2017


30 листопада та 1 грудня в готелі «Дністер» відбувся Карпатський форум регіонального розвитку, організований Центром розвитку місцевого самоврядування у Львівській області за підтримки програми «U-LEAD з Європою».  

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, наголосив на важливості розробки проектів, які матимуть розвитковий характер для громади.

 

Загалом у рамках Форуму відбулось 6 пленарних засідань, які стосувались регіонального розвитку, практичних аспектів залучення інвестицій у карпатський регіон, розвитку туризму Карпат, інструментів розвитку сільських територій, енергетичної самодостатності територіальних громад і залучення міжнародної технічної та фінансової допомоги.

 

Управління фізичної культури та спорту ЛОДА на форумі представляли: головний спеціаліст Ольга Любичанківська та відповідальна особа за МТД і проекти Ольга Мельник. Форум став доброю нагодою для налагодження партнерської співпраці з громадськими організація, бізнесом, органами влади задля розвитку галузі фізичної культури та спорту в громадах Львівщини.

 

Зазначимо, у Карпатський форумі регіонального розвитку взяло участь близько 200 осіб.

 

Переглянути відеосюжет можна за покликом:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=66&v=KwnLjjDemsc

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту