На головну > Новини > На Львівщині визначилися переможці всеукраїнських змагань з гирьового спорту пам’яті професора Юрія Рєзнікова


На Львівщині визначилися переможці всеукраїнських змагань з гирьового спорту пам’яті професора Юрія Рєзнікова


05 Грудень 2017


На навчально-спортивної базі літніх видів спорту МО України у м. Львові 1-3 грудня 2017 року успішно відбулися ХVII всеукраїнські змагання з гирьового спорту, присвячені пам'яті професора Юрія Резнікова. Участь у змаганнях взяли 161 спортсмен, які представляли команди 12 областей України.

 

Серед організаторів змагань - Міністерство молоді та спорту України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Союз гирьового спорту України та Львівський обласний осередок гирьового спорту. Головний суддя змагань, суддя національної категорії, заслужений майстер спорту України - Володимир Андрейчук (Львів).

 

Ініціатором проведення першого такого турніру пам'яті професора Юрія Олексійовича Рєзнікова у 2001 році був його вихованець МСМК, ЗТ У, Заслужений працівник фізичної культури і спорту Андрій Яремус.

 

Найкращими у загальнокомандному заліку виявилися представники Житомирщини – 1місце; збірна Львівської області виборола 2 місце, а на третій сходинці опинилися спортсмени Рівненської області.

 

В особистій першості переможцями серед чоловіків у відповідних вагових категоріях стали: Ігор Кривенко, до 63 кг (Полтавська область); Олексій Бусилков, до 68 кг (Запорізька область), Володимир Андрейчук, до 73 кг (Львівська область), Євгеній Колесник, до 78 кг (Житомирська область), Геннадій Тимофеєв, до 85 кг (Кіровоградська область), Полміра Квіквініа, до 95 кг (Хмельницька область), Іван Харковець, понад 95 кг (Харківська область).

 

Переможці серед жінок в різних вагових категоріях: Марія Макарчук (Житомирська область), Валентина Кольман (Харківська область), Марія Блащук (Львівська область), Лілія Прокопчук (Житомирська область).

 

Переможці та призери змагань відзначені медалями та дипломами Мінмолодьспорту України, а також переможці та призери змагань нагороджені цінними відзнаками «Срібна гиря», а перша п’ятірка кращих у кожній ваговій категорії отримали спеціальні футболки з логотипом турніру, виготовлених за сприяння синів Олексія та Костянтина Рєзнікових.