На головну > Новини > Першу в об’єднаних територіальних громадах Львівщини дитячо-юнацьку спортивну школу створено в Судовій Вишні

01 Грудень 2017

Починаючи з вересня 2017 року в Судововишнянській об’єднаній територіальній громаді   розпочала діяльність новоутворена дитячо-юнацька спортивна школа. Це наразі перша ДЮСШ, яка утворена на Львівщині в межах об’єднаних територіальних громад. В Судововишнянській ДЮСШ, яка є об’єктом комунальної власності міста Судова Вишня і має статус комунального закладу, навчається і виховується 104 юних спортсменів. Під керівництвом досвідчених тренерів Богдана Боровця, Романа Базиляка та Мар’яни Павлик, яка виконує і функції директора, працює три відділення: волейболу, настільного тенісу та футболу.

Управління ДЮСШ здійснюється відділом освіти, культури та туризму, сім’ї, молоді та спорту Судововишнянської міської ради.

Залишається побажати успішної й ефективної роботи новоствореній дитячо-юнацькій спортивній школі Львівщини!