На головну > Новини > Львівщина подала зведений звіт щодо щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України

30 Листопад 2017

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року №1045   «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України», наказу Міністерства молоді та спорту України від 15 грудня 2016 року № 4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» та листа Мінмолодьспорту України від 7 листопада 2017року № 8671/5.1 управління фізичної культури та спорту узагальнило інформацію з місць та підготувало Мінмолодьспорту України зведений обласний звіт про результати щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Львівщини.

З метою належної організації та проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості дітей, учнів (віком від 10 років), студентської молоді та усіх охочих мешканців Львівщини віком від 18 до 70 років було затверджено доручення голови Львівської облдержадміністрації О.Синютки від 1 червня 2017 № 52/0/6-17, а також створено відповідні обласні та місцеві комісії з питань проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості за участю фахівців відповідної сфери діяльності та/або підприємств, установ, організацій галузі фізичної культури та спорту, медичної сфери, представників інститутів громадянського суспільства, учасників АТО, волонтерів тощо.

Питання про організацію щорічного тестування були детально й неодноразово обговорені на тематичних галузевих обласних скайп-нарадах з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій та міст обласного значення; проаналізовані на обласних методичних об’єднаннях вчителів, керівників фізичного виховання ПТУ та ВНЗ I-IVрівнів акредитації. Відповідні роз’яснювальні листи про правила проведення тестування та підготовку звітів були розіслані усім навчальним закладам області.

Зведений звіт про результати проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Львівської області підготовано відповідно до Інструкції про організацію проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України, затвердженої наказом Міністерства молоді та спорту України від 15 грудня 2016 року № 4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України».

Зокрема, цьогоріч державне тестування склали понад 112 тисяч учнів навчальних закладів, в т.ч. вихованці військових ліцеїв, з яких майже 30 тисяч школярів продемонстрували високий рівень фізичної підготовленості; понад 46 тисяч здобувачів вищої освіти (з них майже 4 тисячі з високим рівнем фізичної підготовленості); понад 1,5 тисячі військовослужбовців та слухачів вищих військових навчальних закладів Львівщини (з яких понад 400 осіб склали тести з високим рівнем фізичної підготовленості), а на добровільних засадах тести склали й понад 4 тисячі осіб цивільного населення.