На головну > Новини > Збірна України посіла друге місце на турнірі в Мелільї

Збірна України посіла друге місце на турнірі в Мелільї

30 Листопад 2017

Шестеро гандболісток львівської «Галичанки» змагалися на міжнародному турнірі в Іспанії у лавах жіночої національної збірної України.  “Галичанку” Ілону Гайкову нагородили як найкориснішого гравця збірної.

Жіноча збірна України завершила виступи у міжнародному турнірі в іспанській Мелільі на другому місці. Команда Бориса Чижова виграла у Японії та Аргентини, після чого в матчі за титул зустрінулась зі збірною Іспанії, яка також мала максимум очок.

На жаль, фінальний матч в української команди не вийшов. Наші дівчата програли перший тайм 9:14, і зіткнулись з ще більшими проблемами після перерви. В підсумку, 33:14 на користь іспанок, які посіли підсумкове перше місце. В складі збірної України найкращим гравцем матчу була визна Вікторія Борщенко. Нагадаємо, в попередніх матчах накращими в нашій команді визнавались Ілона Гайкова та Лілія Горільська

Фото 1 (підпис ІЛОНА ГАЙКОВА)

Аргентина перемогла Японію 26:21 та посіла третє місце. Японки — четверті.

Турнір в Мелільі став надзвичайно корисним етапом підготовки збірної України до головних випробувань — матчів відбору до чемпіонату Європи-2018. У березні наша команда двічі зіграє проти збірної Швейцарії у рамках групового турніру кваліфікації.

Міжнародний турнір у Мелільї (Іспанія)

Турнірна таблиця

1. Іспанія – 6 очок

2. Україна – 4 очки

3. Аргентина – 2 очки

4. Японія – 0 очок

Україна — Японія 25:24 (13:12)

Україна — Аргентина 31:25 (14:15)

Іспанія — Україна 33:14 (14:9)

Нагадаємо, що в складі збірної змагалися шестеро гандболісток львівської «Галичанки»: воротарка Марія Гладун та польові гравці Наталія Стрюкова, Софія Давидянц, Наталія Савчин, Наталія Воловник, Ілона Гайкова.

За матеріалами https://handball.net.ua/