На головну > Новини > Збірна України посіла друге місце на турнірі в Мелільї


Збірна України посіла друге місце на турнірі в Мелільї


30 Листопад 2017


Шестеро гандболісток львівської «Галичанки» змагалися на міжнародному турнірі в Іспанії у лавах жіночої національної збірної України.  “Галичанку” Ілону Гайкову нагородили як найкориснішого гравця збірної.

 

Жіноча збірна України завершила виступи у міжнародному турнірі в іспанській Мелільі на другому місці. Команда Бориса Чижова виграла у Японії та Аргентини, після чого в матчі за титул зустрінулась зі збірною Іспанії, яка також мала максимум очок.

 

На жаль, фінальний матч в української команди не вийшов. Наші дівчата програли перший тайм 9:14, і зіткнулись з ще більшими проблемами після перерви. В підсумку, 33:14 на користь іспанок, які посіли підсумкове перше місце. В складі збірної України найкращим гравцем матчу була визна Вікторія Борщенко. Нагадаємо, в попередніх матчах накращими в нашій команді визнавались Ілона Гайкова та Лілія Горільська

 

Фото 1 (підпис ІЛОНА ГАЙКОВА)

 

Аргентина перемогла Японію 26:21 та посіла третє місце. Японки — четверті.

 

Турнір в Мелільі став надзвичайно корисним етапом підготовки збірної України до головних випробувань — матчів відбору до чемпіонату Європи-2018. У березні наша команда двічі зіграє проти збірної Швейцарії у рамках групового турніру кваліфікації.

 

Міжнародний турнір у Мелільї (Іспанія)

Турнірна таблиця

1. Іспанія – 6 очок

2. Україна – 4 очки

3. Аргентина – 2 очки

4. Японія – 0 очок

 

Україна — Японія 25:24 (13:12)  

Україна — Аргентина 31:25 (14:15)                                                 

Іспанія — Україна 33:14 (14:9)

 

Нагадаємо, що в складі збірної змагалися шестеро гандболісток львівської «Галичанки»: воротарка Марія Гладун та польові гравці Наталія Стрюкова, Софія Давидянц, Наталія Савчин, Наталія Воловник, Ілона Гайкова.

 

За матеріалами https://handball.net.ua/