На головну > Новини > В рамках проекту #OlympicLab відбулось ментальне тренування зі студентами Львівщини


В рамках проекту #OlympicLab відбулось ментальне тренування зі студентами Львівщини


30 Листопад 2017


Цими днями в рамках проекту НОК України #OlympicLab відбулося «ментальне тренування» зі студентами інституту фізичного   виховання і здоров'я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Участь у заході брали понад 60 учасників. Про ментальне тренування, про його особливості та методи розповідала кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології Дрогобицького державного педагогічного університету Світлана Білозерська.

Спортивна гордість Дрогобиччини Олег Павляк - майстер спорту з кікбоксингу; Христина Пиць та Остап Саламін - майстри з хортингу; Андрій Лагуш чемпіон світу та Європи поділились своїм досвідом використання деяких методів ментального тренування у своїй професійній діяльності.

На заході також були присутні і взяли активну участь професорсько-викладацький склад кафедри теорії та методики фізичного виховання і учасниця зимових Олімпійських ігор в Ліллехаммері (Норвегія,1994р), виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна.

 

Джерело: noc.lviv.ua