На головну > Новини > “Ваша спортивна перемога наближує нас до перемоги України”, – Олег Синютка під час нагородження спортсменів (+відео)


“Ваша спортивна перемога наближує нас до перемоги України”, – Олег Синютка під час нагородження спортсменів (+відео)


29 Листопад 2017


Сьогодні, 29 листопада, урочисто відзначили найкращих спортсменів Львівщини з олімпійських видів спорту за підсумками третього кварталу 2017 року.  
 
Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка вручив сертифікати грошових винагород найуспішнішим спортсменам області, які у третьому кварталі 2017 року стали переможцями та призерами офіційних світових та європейських змагань.
 
“Я собі можу лише уявити, скільки ви вкладаєте праці та здоров’я у перемогу і я хочу вам за це подякувати, тому що ви не уявляєте, які відчуття у тих людей, які дивляться на вас, коли наш прапор здіймається найвище і звучить Гімн, це не можливо передати словами”, - зазначив Олег Синютка. - “Завдяки землі, на якій ми народились, завдяки хлопцям, які взяли у руки зброю і пішли захищати  нас з вами і з такою великою вірою у серці, у перемогу на війні і спортивну, бо спортивна перемога наближує перемогу нашої країни”.
 
Зокрема нагороди отримали Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби Юлія Ткач, майстер спорту України зі стрільби кульової Юрій Колеснік, майстер спорту України з триатлону Софія Прийма, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Віталій Вергелес.
 
“Дякую усім хто долучається до наших перемог. Ми всі єдині  і у нас одна мета – Олімпійська медаль, давайте будемо разом, адже Львів – це спортивна столиця і перемог нам, кожному у своєму руслі”, – зазначила Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби Юлія Ткач.
 
Загалом грошовими винагородами відзначили 100 спортсменів з олімпійських видів спорту. Загальна сума виплат складає 294 700 грн.
Джерело: loda.gov.ua