На головну > Новини > Відбулися обласні відбіркові шаховий та шашковий турніри «Кубок Героїв»

Відбулися обласні відбіркові шаховий та шашковий турніри «Кубок Героїв»

29 Листопад 2017

Цими днями за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації й двох обласних федерацій шахів та шашок в залі Львівської  обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся обласний турнір з інтелектуальних видів спорту - шахів та шашок серед учасників бойових дій Львівщини. Головний суддя змагань - Іван Ільницький (м. Львів).

Переможці змагань виборювали право представляти Львівську область у фінальних змаганнях "Кубок Героїв", який незабаром відбудеться в столиці України у м. Києві.

Відтак в турнірі з шахів впевнену перемогу здобув Василь Поточний з м. Турки, друге місце виборов Андрій Піхорович і замкнув трійку призерів Сергій Пархоменко.

В шашкових змаганнях не було рівних знаному в Львівській області шашкісту з Яворівщини Юрію Кунцю, який показав 100% результат. Друге місце у Сергія Пархоменка і третє місце на обласному п’єдесталі у Василя Поточного.

Побажаємо нашим переможцям – військовикам АТО гідно змагатися й на всеукраїнському турнірі у Києві 2-3 грудня 2017 року.