На головну > Новини > Львівський стрілецький стенд приймає відкриті обласні змагання зі стендової стрільби «Кубок захисників Вітчизни»

28 Листопад 2017

2 грудня 2017 року спортивна база «Львівський стрілецький стенд ШВСМ» (м. Львів, вул. Єрошенка, 34) вперше у форматі «Кубок захисників Вітчизни» прийматиме відкриті обласні змагання зі стендової стрільби.

Такі змагання організовуються управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, федерацією стрілецького спорту Львівської області, Львівським обласним центром олімпійської підготовки зі стендової стрільби за підтримки меценатів та партнерів заходу й проводитимуться на вшанування героїзму українських воїнів, учасників АТО та з метою військово-патріотичного виховання молоді, підвищення культури володіння зброєю, популяризації здорового способу життя та розвитку стендової стрільби в області.

До участі в змаганнях запрошені не тільки кращі професійні спортсмени-стендовики Львівщини, але й аматори, які не мають спортивних звань, а також вперше впроваджено до програми обласних змагань категорію «Учасники АТО та бойових дій», які випробують свої сили та навички у спортивних дисциплінах стендової стрільби – круглому, траншейному стендах та спортінгу.
Початок о 09.00 годині.

Інформаційна довідка про стрільбу стендову на Львівщині

Стрільба стендова є одним з пріоритетних видів спорту для Львівщини.  В Україні цей вид спорту має осередки у 8 областях України та м. Києві.
Львівщина має давні традиції в підготовці стендовиків, серед них – низка відомих спортсменів світового класу, а саме: Володимир Зіменко – чемпіон світу 1962 р. (м. Каір, Єгипет), Охотський Сергій  - чемпіон світу  в командному заліку 1981 р. (Аргентина), а також ціла плеяда багаторазових чемпіонів та призерів чемпіонатів та кубків України. Набирається досвіду на міжнародних змаганнях і молоде покоління спортсменів – стендовиків: члени збірної команди України, учасники чемпіонату Європи та світу - Олена Охотська, Надія Булгакова, Андрій Кобзарук, Ігор Василенко та ін.
Починаючи з 2011 року на базі стрілецького стенду почав діяти Львівській обласний центр олімпійської підготовки зі стрільби стендової.
Стрільбу стендову на Львівщині розвивають в спортивних осередках:
- ФСТ «Україна» - СДЮШОР «Сигнал»;
- Міністерство оборони України – КДЮСШ – 1 (СКА);
- Львівська обласна ШВСМ;
- Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.
Зі спортсменами Львівщини на даний час працюють 6 висококваліфікований тренерів. До штатної збiрної команди України у 2017 роцi входить 12 спортсменів Львівщини (8 - основний склад, 3 – кандидати, 1 - резерв).
За аналізом Міністерства молоді та спорту України щодо стану розвитку стрiльби стендової  у регiонах України та фізкультурно-спортивних товариствах у 2016-2017 рр. - Львівська область впевнено посідає друге місце серед усіх областей, які розвивають цей вид спорту.