На головну > Новини > На Львівщині відбулося засідання ради Федерації легкої атлетики України

На Львівщині відбулося засідання ради Федерації легкої атлетики України

28 Листопад 2017

25-26 листопада 2017 року у Львові за участі президента Федерації легкої атлетики України, віце-президента Національного олімпійського комітету України, першого заступника Міністра   молоді та спорту України Ігора Гоцула відбулося чергове планове засідання ради Федерації легкої атлетики України.

Засідання розпочалося зі звіту президента ФЛАУ Ігоря Гоцула про роботу Федерації легкої атлетики України у період між засіданнями Ради ФЛАУ. Президент Львівської обласної федерації Микола Мандрона прозвітував про роботу Комісії ФЛАУ з позастадіонних видів. Члени Ради ФЛАУ прослухали звіт Володимира Рудюка про роботу однієї з найактивніших комісій – Комісії розвитку ФЛАУ, Івана Гешка про роботу Комісії змагань ФЛАУ, а також звіт Євгена Проніна про виконану роботу/надані послуги юридичної компанії «Пронін та партнери» в частині роботи офісу ФЛАУ. Йшлося також про діяльність тимчасової комісії з питань протидії організації неправомірних легкоатлетичних заходів і змагань та участі в них членів ФЛАУ; заслухано звіт про результати участі членів ФЛАУ у міжнародних семінарах і конференціях та про територіальні ФЛА; поінформовано про роботу Комісії ветеранів легкої атлетики ФЛАУ, ухваливши при цьому рішення підтримати кандидатуру Валентини Крепкіної на вступ до Європейської асоціації ветеранів (ЕМА).

В залі засідань львівського готелю «Волтер» члени ради федерації розглянули також і кілька робочих поточних питань своєї діяльності, постановивши створити тимчасову комісію ФЛАУ з питань опрацювання та внесення змін до Статуту ФЛАУ, створити комісію ФЛАУ з гендерної рівності.

Рада ФЛАУ також затвердила доопрацьовані критерії та умови відбору атлетів до складу національної збірної команди України з легкої атлетики на 2018 рік для участі в офіційних міжнародних змаганнях. Найближчим часом їх буде опубліковано на офіційному сайті ФЛАУ

Рада ФЛАУ також визначила і затвердила у Львові дату проведення засідання Конференції ФЛАУ – 24 березня 2018 року (Київ).