На головну > Новини > Львівщина приймає міжнародний турнір з карате «LVIV KARATE OPEN 2017»

Львівщина приймає міжнародний турнір з карате «LVIV KARATE OPEN 2017»

28 Листопад 2017

2-3 грудня 2017 року в манежі навчально-спортивної  бази літніх видів спорту МО України у місті Львові  (вул. Клепарівська 39а) відбудеться крупний, вже VIII за порядком міжнародний турнір з карате.

У межах цих представницьких змагань відбудеться й перший міжнародний турнір з Пара-карате «1-st INTERNATIONAL UKF PARA KARATE CUP».

У змаганнях очікується участь близько 1 000 спортсменів з різних регіонів України та зарубіжні делегації.

Змагання триватимуть одночасно на 6-ти татамі. Спортсмени виступатимуть у програмі індивідуальне та командне ката та куміте у різних вікових групах; діти віком до 14 років, кадети віком 14-15 років, юніори віком 16-17 років та дорослі спортсмени віком від 18 років.

Спортсмени з інвалідністю, пара-каратисти будуть розподілені на три кваліфікаційні категорії: спортсмени з вадами зору, на візках та з розумовими вадами.

Організатором турніру – є  львівський спортивний клуб «АРЕЙ». Голова оргкомітету – Тетяна Ушакова (Львів). Суддівську колегію складуть 60 суддів національної та міжнародної категорії на чолі з суддею міжнародної категорії WKF Олексієм Коханцем (м.Одеса).

На офіційному сайті Української Федерації Каратеwww.wkf.com.ua та на саті: www.youtube.com/ буде вестися пряма інтернет трансляція турніру.

Церемонія відкриття змагань розпочнеться урочистим парадом учасників, виконанням Гімну України. Почесні гості та партнери змагань візьмуть участь у церемонії нагородження переможців турніру. Призери  нагороджені кубками, медалями та дипломами.

Початок змагань щоденно о 9-00 год. Урочисте відкриття змагань 2 грудня о 12:00 год. Церемонія нагородження переможців турніру відбудеться заключного дня о 16:00 год.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Міжнародний турнір з карате «LVIV KARATE OPEN»:
Перший турнір LVIV OPEN відбувся в 2010 році, і участь у ньому взяло 400 спортсменів з України, Білорусі, Грузії та Росії. 2012 р. – LVIV OPEN - офіційний Чемпіонат України серед кадетів та юніорів. З 2013 року - відкритий Чемпіонат України серед школярів. У 2014-1015 рр. “LVIV KARATE OPEN”прийняв близько 500 заявок спортсменів з клубів України. В 2016 році турнір підтримала Львівська міська Рада, він був обраний одним з найкращих Відкритих Кубків Львова.

Всеукраїнська громадська організація «Українська Федерація карате»
Президент – Сергій Левчук (м.Київ)

Щорічно ВГО «УФК» проводить великі міжнародних турніри, приймає участь у Чемпіонатах Світу та Європи, а також у змаганнях Вищої Ліги «PremierLeague K-1» .  У Європейських Іграх в Баку 2015 р. участь прийняли 4 спортсмени Української Федерації карате.

Вихованка УФК Ірина Зарецька посіла в Баку перше місце (на жаль виступала за Азербайджан).

На Всесвітніх Іграх у Вроцлаві 2017 р. участь прийняли 3 українських спортсмени.

Станіслав Горуна посів І місце, Аніта Серьогіна – ІІ місце.

Сайт федерації: www.wkf.com.ua

Карате в світі:

В серпні 2016 року на 129-й сесії Міжнародного олімпійського комітету в Ріо-де-Жанейро карате включили в програму літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо.

Організацією, що розвиває карате, обрано Всесвітнюфедерацію карате WKF (World Karate Federation), яка об’єднує 173 країни світу. На європейських і світових чемпіонатах WKF Україну успішно представляють спортсмени Української Федерації Карате.