На головну > Новини > Визначилися переможці відкритого чемпіонату Львівської області зі спортивного орієнтування

28 Листопад 2017

25 – 26 листопада 2017 року у місті Львові успішно завершився відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.  Участь у змаганняхвзяли 119 спортсменів, які представляли 11 збірних команд зі Львівщини: ДЮСШ «Юність», ДЮСШ-6, ДЮСШ-9, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, НУ «Львівська Політехніка» ТКЦ «Княжий», ЛОЦ туризму і краєзнавства, СК «Orient», команди з м. Золочів, Рава-Руська, Великі Мости, а також 3 команди гостей: з м. Іршава й Мукачево Закарпатської області та збірна Київська області.

Змагання організовані управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласною федерацією спортивного орієнтування. Головний суддя змагань – Тетяна Давиденко (м. Львів); головний секретар змагань – Роман Чепіль (м. Львів).

Чемпіонами у різних вікових групах на спринтерській дистанції виявилися: Сергій Бабич, Олександр Кецкало, Михайло Карплюк, Олександр Ткачук, Владислав Цепурдей, Максим Заставнюк, Олена Федорова, Софія Серкова, Надія Маланчук, Катерина Щербакова, Людмила Копчева, Емілі Рестучна.

Кращими на короткій дистанції у різних вікових групах стали: Сергій Бабич, Іван Мархвінський, Олег Рожко, Назар Супрун, Владислав Цепурдей, Артем Мусаткін, Олена Федорова, Олександра Осійська, Надія Маланчук, Діана Шварик, Людмила Калчева, Олександр Цимболинець.