На головну > Новини > Збірна команда Львівщини успішно виступила в Кубку України з черліденгу

Збірна команда Львівщини успішно виступила в Кубку України з черліденгу

28 Листопад 2017

Цими вихідними у місті Харкові відбувся Кубок України з черліденгу за участю понад 1 000 спортсменів з усієї України.

До складу збірної команди Львівської області увійшли 57 спортсменок (віком від 3 до 16 років), 54 з яких - представниці клубу «Lviv Angels».

У підсумку спортсменки Львівщини посіли 7 перших, 3 другі та 5 третіх місць.

Варто відзначити успішний виступ фрістайл команди кадетів, яка посіла ІІІ місце серед 19 команд у своїй категорії.

Результати збірної команди Львівської області

в Кубку України з черліденгу 2017 року:

Вікова категорія 3-5 років:

- Муха Юстина – 1 місце у джаз соло та 1 місце у фрістайл соло.

Вікова категорія 5-8 років:

-              джаз дует - Блажко Марія, Сидоренкова Вероніка – 1 місце;

-              джаз квартет - Блажко Марія, Сидоренкова Вероніка, Тиханська Анна-Марія, Дронь Соломія – 1 місце;

-              джаз соло - Болеста Анастасія – 1 місце, Семочко Тетяна – 3 місце.

Вікова категорія 8-12 років:

-              джаз дует - Процайло Юлія, Талатура Олена – 2 місце;

-              фрістайл команда: Гродзіцька Єлизавета, Ковалевець Каміла, Кіш Юлія, Семочко Тетяна, Тетерич Оксана, Колодій Анастасія, Процайло Юлія, Талатура Олена, Ваврук Юліана, Ваврук Софія, Бук Софія, Горинюк Олександра, Гарцула Анна-Марія, Дубова Анастасія, Федюк Домініка, Надлонок Яна, Пилющак Вікторія, Сидоренкова Вероніка, Галамай Софія, Сорока Анна, Савдик Вероніка – 3 місце.

Вікова категорія юніори:

-              джаз соло - Василишин Софія – 1 місце, Савронь Анастасія – 3 місце;

-              джаз дует - Новоторова Вікторія, Дзендзелюк Яна – 2 місце;

-              фрістайл дует - Малошенко Анастасія, Куракіна Юліана – 3 місце;

-              джаз команда - Вусатюк Вікторія, Огнива Вікторія, Максимів Соломія, Пюрик Тетяна, Малошенко Анастасія, Куракіна Юліана, Ониськів Катерина, Когут Юлія, Лівадова Єлизавета, Новоторова Вікторія, Дзендзелюк Яна, Василишин Софія, Кручок Устина, Гопяк Христина, Савронь Анастасія, Жук Яна, Мартисевич Тетяна, Старко Єлизавета – 1 місце.

Вікова категорія дорослі:

- джаз дует - Мриц Анна-Марія, Даценко Анастасія – 2 місце.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з успішним виступом на національній арені!

Ольга Ведернікова, управління фізичної культурита спорту ЛОДА