На головну > Новини > Представники Львівщини успішно виступили в юнацькому чемпіонаті України з морських багатоборств та акватлону


Представники Львівщини успішно виступили в юнацькому чемпіонаті України з морських багатоборств та акватлону


27 Листопад 2017


Нещодавно у м. Івано-Франківську завершився чемпіонат України з морських багатоборств та акватлону (юнаки та дівчата старшої вікової групи). Організатори змагань – Міністерство молоді і спорту та Всеукраїнська федерація морських багатоборств України.

 

За результатами змагань до складу резерву національної збірної України з морських багатоборств увійшли вихованці відділення плавання Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» Манюк Олена та Кулинич Микола (тренери ДЮСК – Жгута Андрій, Смеречинський Богдан ). Паралельно з чемпіонатом України у м. Івано-Франківську проводився й відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з морських багатоборств та акватлону (юнаки і дівчата молодшої вікової групи), на якому також відзначились трускавчани - Вітєбський Артур виборов ІІ місце, а Міцьо Наталя – ІІІ місце.

 

Довідково.

Акватлон, як складова морських багатоборств, передбачає змагання з плавання та бігу. Саме таке поєднання циклічних видів спорту потребує від спортсменів неабиякої фізичної підготовки та наполегливих тренувань під керівництвом досвідчених та кваліфікованих тренерів.

 

Ігор Гургула, заступник директора ДЮСК «Спортовець»