На головну > Новини > Розпочинається формування державної статистичної звітності за формою № 2-ФК

Розпочинається формування державної статистичної звітності за формою № 2-ФК

27 Листопад 2017

Департамент фізичної культури та неолімпійських видів спорту Мінмолодьспорту України своїм листом поінформував про підготовку та організацію прийому звітності за формою № 2-ФК "Звіт з фізичної культури і спорту" за 2017 рік.

Зокрема в управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації надіслано перелік матеріалів та форм, що подаються разом зі звітністю й повідомлено, що звіти приймитимуться за новою формою, затвердженою наказом Міністерства молоді та спорту України від 14.11.2017 № 4741 «Про внесення змін до наказу Міністерства молоді та спорту України від 14 грудня 2015 року № 4611», яка на сьогодні надіслана на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Після внесення нормативно-правового акта до відповідного Державного реєстру нормативно-правових актів його буде оприлюднено на офіційному сайті Мінмолодьспорту. Також додатково буде надіслано графік подання звітності від областей України та склад комісії з прийому річних звітів.

Нагадуємо, що перелік матеріалів державної статистичної звітності за формою № 2-ФК "Звіт з фізичної культури і спорту" за 2017 рік містить: описовий звіт за основними напрямами діяльності; інформацію щодо реалізації пріоритетів діяльності у 2017 році та пріоритети на 2018 рік; інформацію щодо мережі та кількості працівників структурних підрозділів органів виконавчої влади усіх рівнів з питань фізичної культури та спорту; звіт про стан розвитку спорту ветеранів конкретної території; інформацію про кваліфікаційний рівень тренерів з видів спорту; порівняльну таблицю наявності спортивних споруд; інформацію про осередки всеукраїнських федерацій з видів спорту; календарний план фізкультурно-спортивних заходів 2017 року; інформацію щодо фінансової підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості з бюджетів усіх рівнів; про призначення обласних стипендій та винагород за спортивний результат тощо.