На головну > Новини > На Жовківщині урочисто відкрито новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

На Жовківщині урочисто відкрито новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

27 Листопад 2017

26 листопада 2017 року в смт Куликів Жовківського району урочисто відкрито й посвячено сучасний  спортивний майданчик зі штучним покриттям розміром 42 х 22 метри в межах реалізації обласної програми "Спортивний майданчик". Участь в урочистому святковому дійстві, окрім керівництва району, представників депутатського корпусу Львівщини, священників, дітей та вчителів Куликова, взяли також заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук та начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода. О.О. Cтоколос-Ворончук подякувала усім, хто долучився до будівництва цього майданчика, адже саме реалізація таких проектів сприяє зміцненню здоров’я дітей та молоді, формуванню серед населення навичок ведення здорового способу життя, створює умови для організації занять фізичною культурою і спортом у місцях проживання. А у2017 році обсяги видатків обласного бюджету передбачених на реалізацію Програми «Спортивний майданчик» становлять 21 млн. грн.

Фоторепортаж ТУТ.