На головну > Новини > Перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул провів у Львові низку робочих зустрічей та нарад

24 Листопад 2017

У межах робочого візиту першого заступника Міністра молоді та спорту, віце-президента НОК України, президента Федерації легкої атлетики України,  віце-президент Національного Ігоря Гоцула на Львівщину 23 листопада 2017 року в супроводі начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, першого заступника голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Майбороди відбулася низка зустрічей та робочих галузевих нарад.

Зокрема під час знайомства з діяльністю й інфраструктурою навчально-спортивної бази Львівської обласної організації ФСТ "Динамо" України відбулася зацікавлена розмова одного з очільників українського спорту з легкоатлетичним активом області, керівництвом федерації легкої атлетики та провідними тренерами.

Відтак Ігор Гоцул разом з народним депутатом України Миколою Величковичем провели зустріч із професорсько-викладацьким складом Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. У своєму вступному слові Ігор Гоцул подякував працівникам ЛДУФК за їхню плідну роботу в царині спорту, завдяки якій вітчизняний спорт успішно конкурує на світовому рівні. Водночас, п. Гоцул наголосив на актуальних проблемах українського спорту. Це і питання зміни системності в сучасній Україні. Адже не секрет, що радянські методи підходу у наш час зреалізувати уже неможливо, а нової системи й досі не знайшли. Це й дуже актуальне питання допінгу в спорті, на якому «погорів» не один вітчизняний атлет. Загалом, підсумував чиновник, настав час змін – і про них треба говорити, до них треба бути готовими як спортсменам, так і тренерам. Пролунала й приємна звістка про те, що уже готовий проект остаточної реконструкції стадіону СКІФ, який завдяки зусиллям народного депутата України Миколи Величковича та ректора Львівського державного університету фізичної культури професора Євгена Приступи нарешті повернули львівському вишу. Наступного, 2018 року, цей спортивний об’єкт повинен змінитися. На завершення зустрічі зі спортивною академічною спільнотою президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул і ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Пристута своїми підписами продовжили угоду про співпрацю. А три книги про університет завжди нагадуватимуть Ігорю Євгеновичу Гоцулу про змістовну зустріч із фахівцями спорту у стінах ЛДУФК.
А вже на завершенні робочого візиту, Ігор Гоцул після участі в урочистій церемонії відзначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного жовтня – представника кульової стрільби Павла Коростильова та йог тренера Сергія Коростильова, в дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької зустрівся з керівниками обласних організацій ФСТ та відомств, керівниками обласних федерацій з видів спорту, журналістами.