На головну > Новини > Львівщина урочисто відзначила кращого спортсмена області за підсумками спортивного жовтня

24 Листопад 2017

23 листопада ц.р., у дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької за участю    представників центральної та обласної влади, поважних гостей, численних журналістів та представників спортивного активу Львівщини урочисто відзначено Заслуженого майстра спорту України з кульової стрільби Павла Коростильова, який спільним голосуванням членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області визнаний кращим спортсменом Львівської області за підсумками виступів в жовтні 2017 року.

Святкова церемонія нагородження відбулася за участю першого заступника Міністра молоді та спорту України, віце-президента НОК України Ігоря Гоцула, народного депутата України, першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризм Миколи Величковича, заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Оксани Стоколос-Ворончук, президента національної федерації стрільби Олега Волкова, голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського та багатьох інших почесних гостей.

Павло Коростильов та його особистий тренер, Заслужений тренер України Сергій Коростильов отримали пам’ятні подарунки, фінансові винагороди й музичні вітання у виконанні митців Львівської Опери. І спортсмен і тренер в один голос відзначили значимість для себе такої відзнаки, а також додали, що зроблять усе можливе, щоб не зупинятись на досягнутому.

Таке почесне звання, вже вдруге цьогоріч, молодий, талановитий й уже надзвичайно титулований Павло Коростильов отримав завдяки успішному виступі у фіналі Кубка світу 2017 року. Зокрема 23-30 жовтня у м. Нью-Делі (Індія) тривав фінал Кубку світу зі стрільби кульової серед кращих світових майстрів кульової стрільби – тільки по 8 спортсменів у змагальній вправі за підсумками усіх етапів Кубку світу. Відтак срібним призером цього престижного світового форуму в складі збірної команди України став львівський спортсмен, студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури, військовослужбовець Збройних сил України Павло Коростильов, в активі якого не лише срібна нагорода фіналу Кубку світу у стрільбі з пневматичного пістолета, а ще й новий рекорд світу та Європи серед юніорів. Двадцятилітній Павло Коростильов виборов символічну «кришталеву земну кулю» у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.

Довідково.
Коростильов Павло Сергійович (нар. 5 листопада 1997, Львів, Україна) – член національної збірної команди України з кульової стрільби, студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури, військовослужбовець Збройних сил України, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України, чемпіон Юнацьких Олімпійських ігор 2014 (зі світовим юнацьким рекордом), дворазовий чемпіон Європи, учасник Ігор Олімпіади-2016 та перших Європейських Ігор-2015 (Баку).

На офіційних міжнародних змаганнях 2017 року (чемпіонати Європи, світу, Кубки світу) Павло виборов 14 медалей і встановив 7 рекордів світу та Європи серед юніорів.