На головну > Новини > ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ОБЛАСНИХ КОМПЛЕКСНИХ ЗМАГАНЬ 2017 РОКУ


ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ОБЛАСНИХ КОМПЛЕКСНИХ ЗМАГАНЬ 2017 РОКУ


24 Листопад 2017


В управлінні фізичної культури та спорту підведено підсумки обласних комплексних спортивних змагань 2017 року за програмою ХХVІ спортивних Ігор Львівщини,  Х обласних Ігор ветеранів спорту та ІІІ спортивних Ігор серед людей з інвалідністю.


Такі традиційні комплексні спортивно-масові змагання за участю збірних команд міст обласного значення, районів та ОТГ (цьогоріч вперше) Львівської області проводяться управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації за активної участі обласних центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт», обласної Асоціації ветеранів спорту, обласних федерацій з видів спорту та відділення НОК України у Львівській області.


Ігри Львівщини-2017, спрямовані на популяризацію фізичної культури та спорту, залучення населення області до регулярних занять різними видами спорту, пропаганду здорового способу життя, складалися з 18 видів програми (лижні перегони, плавання, гирьовий спорт, армспорт, легкоатлетичний крос, стрітбол (баскетбол 3х3, чол., жін.), футбол (жін.), бадмінтон, пляжний волейбол (чол., жін.), волейбол (чол., жін.), настільний теніс, шашки, шахи, спортивний туризм, змагання спортивних сімей «Мама, тато і я – спортивна сім’я») й відбулися у спільному форматі проведення в категоріях «Дорослі спортсмени» (віком від 18 років та старші) - 12 видів програми; «Ветерани спорту» (віком 40 років і старші) - 7 видів програми та «Спортсмени з інвалідністю» (особи з вадами зору, слуху та ураженнями опорно-рухового апарату).


У відбіркових чемпіонатах міст та районів змагалося близько 37 тисяч учасників. У фінальній обласній стадії змагань взяли участь 1 723 спортсмени (з них 165 осіб з інвалідністю) та представники збірних команд усіх районів та міст обласного значення Львівщини.


Обласні фінали відбувалися на території усієї області у 13 місцях:
- м. Львів – лижні перегони, бадмінтон
- м. Турка – шашки
- м. Сокаль – баскетбол 3х3 (жінки)
- м. Новояворівськ – жіночий футбол, шахи
- м. Трускавець – плавання
- смт. Добротвір – пляжний волейбол (дорослі)
- м. Жидачів – пляжний волейбол (ветерани)
- Сколівський район – оздоровчий туризм
- м. Броди – волейбол
- м. Буськ – легкоатлетичний крос
- м. Жовква – настільний теніс, змагання «Мама, тато я – спортивна сім’я»
- м. Городок – гирьовий спорт,
- м. Миколаїв – армспорт.

Найактивнішими учасниками Ігор серед районів виявилися команди Сокальського (17 видів; XXVІ ігри – 1 місце, X Ігри ветеранів спорту – 1 місце), Жовківського (16 видів; XXVІ ігри – 3 місце, X Ігри ветеранів спорту – 2 місце, ІІІ Спортивні ігри серед людей з інвалідністю – 7 місце), Пустомитівського (16 видів; XXVІ ігри – 2 місце, X Ігри ветеранів спорту – 8 місце) районів, а серед міст Червоноград (15 видів; XXVІ ігри – 1 місце), міст Новий Розділ (16 видів; XXVІ ігри – 2 місце, X Ігри ветеранів спорту – 1 місце, ІІІ Спортивні ігри серед людей з інвалідністю – 1 місце) та Самбір (14 видів; XXVІ ігри – 3 місце, X Ігри ветеранів спорту – 2 місце).
Найменш активними виявилися представники Золочівського району (1 вид) та міст Трускавця (3 види) та Львова (3 види). Команди міста Червонограду зовсім не брала участі в іграх ветеранів спорту.
Вперше цьогоріч до участі в Іграх Львівщини було запрошено збірні команди ОТГ, з поміж яких відгукнулися й взяли активну участь збірні команди чотирьох громад: Грабовецька (4 види), Судовишнянська (3 види), Жовтанецька (2 види), Воле-Баранецька (1 вид).
Доцільно відзначити активізацію і структуризацію спортивного руху в системі «Інваспорт» в Кам’янсько-Бузькому, Буському, Стрийському районах та в містах Новий Розділ, Моршин, Стрий.


ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ОБЛАСНИХ КОМПЛЕКСНИХ ЗМАГАНЬ 2017 РОКУ

за програмою ХХVІ спортивних Ігор Львівщини серед збірних команд міст:

1 місце​м. Червоноград (408 балів);
2 місце​м. Новий Розділ (379 балів);
3 місце​м. Самбір (342,5 балів).

за програмою ХХVІ спортивних Іграх Львівщини серед збірних команд районів:
1 місце​ Сокальський район (401 бал);
2 місце ​Пустомитівський район (365,5 балів);
3 місце​Жовківський район (362 бали).

за програмою Х обласних Іграх ветеранів спорту серед міст:
1 місце​м. Новий Розділ (306 балів);
2 місце​м. Самбір (290 балів);
3 місце​м. Стрий (183 бали).

за програмою Х обласних Іграх ветеранів спорту серед районів:
1 місце​Сокальський район (283 бали);
2 місце​Жовківський район (240 балів);
3місце​Миколаївський район (236,5 балів).

за програмою ІІІ Спортивних іграх серед людей з інвалідністю серед міст:
1 місце​ Новий Розділ (207 балів);
2 місце​ Моршин (127 балів);
3 місце​ Стрий (45 балів).

за програмою ІІІ Спортивних ігор серед людей з інвалідністю серед збірних команд районів:
1 місце ​Кам'янсько-Бузький район (172 бали);
2 місце​ Буський район (135 балів);
3 місце​ Стрийський район (93 бали).